جزئیات خبر

جزئیات خبر

حضور پر افتخار بلبرینگ اسکوئی در نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک

نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک تهران

با درود و نهایت احترام

بلبرینگ اسکوئی خواهشمند است دعوت ما را جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک تهران

ایران - تهران

از 18 الی 21 آبان ماه 1398

غرفه 140 سالن 8 و 9

پذیرا باشید

سومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک ایران


سومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک تهرانسومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک سال 1398


نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک با هدف گرد هم آوری دانشگاه ها مراکز تحقیقات ، صاحبان و کار آفرینان ، شرکت های دانش بنیان و با حضور شرکت های فعال سومین دوره نمایشگاه خود را برگزار می کند.

در این نمایشگاه توانمندی شرکت های فعال در زمینه لیزر ، صنعت ، پزشکی محصولات خود را به نمایش میگذارند. در سومین نمایشگاه لیزر و فوتونیک 76 مجموعه از فعالین حوزه صنعت و بیش از 22 استارتاپ برگزار شده است.


بلبرینگ اسکوئی به عنوان نمایندگی بیش از 40 برند معروف از جمله لینیر گاید ، بال اسکرو ، جک برقی ، پروفیل آلومینیوم شیاردار ، پولی تایمینگ ، پاور لاک ، جک اسکرو ، دنده شانه ای ، بلبرینگ سرجکی ، بلبرینگ قفلی ، بلبرینگ شیاردار وغیره . همچنین بلبرینگ اسکوئی تولید کننده انواع مدول خطی با سیستم حرکتی بال اسکرو و تسمه تایمینگ ، سرو جک یا همان سرو سیلندرها ، میزهای دو درجه آزادی و... می باشد که محصولات خود را در معرض بازدید دست اندر کاران و متخصصان این صنعت قرار می دهد و با توجه به روند کنونی بازار فعالیت ها و نوآوری های خود را ارائه می دهد.


شرکت در این نمایشگاه فرص خوبی برای به نمایش گذاشتن محصولات خود به هزاران نفر از فعالان و خریداران محصولات این صنعت برای یافتن جدیدترین و بروزترین تجهیزات خود از این نمایشگاه دیدن می نمایند.


این نمایشگاه به محصولات نوآورانه تاکید ویژه ای دارد . این نمایشگاه شمامل لوازم الکترونیک و برقی ، محصولات صنعتی چاپ و نشر دستگاه ها صنایع تجهیزات و ماشین آلات را به نمایش می گذارد


نظرات

ثبت نظر