جزئیات خبر

جزئیات خبر

حضور بلبرینگ اسکوئی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات

با درود و نهایت احترام

بلبرینگ اسکوئی خواهشمند است دعوت ما را جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات

ایران - تهران

از 8 تا 11 آذر ماه 1398

سالن 41 غرفه 33 محل دائمی نمایشگاه های تهران پذیرا باشید

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات به عنوان بزرگترین رخداد تجاری صنعت چاپ و بسته بندی ایران سالانه با حضور کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه چاپ و بسته بندی ماشین آلات برگذار می گرددبیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی


نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی سال 1398


نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه چاپ و بسته بندی تولید ماشین آلات چاپ و بسته بندی فروش قطعات صنعتی ماشین آلات چاپ و.... بر گزار می گردد.

بلبرینگ اسکوئی به عنوان نمایندگی بیش از 40 برند معروف از جمله لینیر گاید ، بال اسکرو ، جک برقی ، پروفیل آلومینیوم شیاردار ، پولی تایمینگ ، پاور لاک ، جک اسکرو ، دنده شانه ای ، بلبرینگ سرجکی ، بلبرینگ قفلی ، بلبرینگ شیاردار وغیره . همچنین بلبرینگ اسکوئی تولید کننده انواع مدول خطی با سیستم حرکتی بال اسکرو و تسمه تایمینگ ، سرو جک یا همان سرو سیلندرها ، میزهای دو درجه آزادی و... می باشد که محصولات خود را در معرض بازدید دست اندر کاران و متخصصان این صنعت قرار می دهد و با توجه به روند کنونی بازار فعالیت ها و نوآوری های خود را ارائه می دهد.

شرکت در این نمایشگاه فرص خوبی برای به نمایش گذاشتن محصولات خود به هزاران نفر از فعالان و خریداران محصولات این صنعت برای یافتن جدیدترین و بروزترین تجهیزات خود از این نمایشگاه دیدن می نمایند.

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی یکی از مهم ترین نمایشگاه ها در این صنعت در ایران است که نقش موثرترین وسیله برای به نمایش گذاشتن هزاران شرکت فعال در این زمینه است.


نظرات

ثبت نظر