درباره ما

درباره ما

بلبرینگ اسکوئی

(اسکو صنعت تاوریژ)

پیشگام در ارائه سیستم های جدید برای صنایع

بلبرینگ اسکوئی در راستای توسعه و اقتصاد پایدار و نیل در جهت دستیابی به اقتصاد فراگیر داخلی افتخار دارد به منظور تامین قطعات و تهیه انواع بلبرینگ ها با همکاران ، تولیدکنندگان و تشکل های صنعتی همکاری صمیمانه داشته باشد.

این مجموعه افتخار دارد با سابقه طولانی از سال 1374 شروع به کار کرده است و اخذ نمایندگی های انحصاری از شرکت های معتبر خارجی در زمینه تهیه و توزیع انواع سیستم های جدید حرکتی اعم از لینیر ریل (لینیر گاید ، ریل و واگن ) ، لینیر بال بوشینگ ، بال اسکرو ، پولی تایمینگ ، دنده شانه ای ، سرو موتور ، استپ موتور ، ایزی سرو موتور ، انواع پروفیل های شیاردار با اتصالات مربوطه ، بلبرینگ های بک استاپ (یک طرف گرد قفلی و...) و نسوز و استنلس استیل و... موجود در انبار و در صورت عدم موجودی سفارشات شما را با هر مارک و هر تیپ مورد درخواست در سریعترین زمان ممکن تحویل نماید.

بلبرینگ اسکوئی از سال 1392 با گرایش به تولید و ساخت قطعات مورد نیاز صنعت نسبت به نیازمندی های صنایع کشور کارگاه مجهز به ماشین آلات CNC فرز و تراش با کادری مجرب می باشد نیازهای شما صنعتگران عزیز را از لحاظ تامین قطعات و مشاوره فنی و ارائه کاتالوگ های استاندارد قطعات و سیستم های ارائه شده را بر طرف نماید.

بلبرینگ اسکوئی با در اختیار داشتن چندین کارگاه مجهز به ماشین آلات و دستگاه های به روز و با بهره مندی از نیروهای متخصص موفق به طراحی و ساخت انواع :

  • میزهای X و XY ( دو درجه آزادی )
  • سرو سیلندر های قدرت بالا برای کنترل دقیق
  • ترمز های دستی برای انواع لینیر گاید ها
  • پروفیل های آلومینیومی ( پروفیل آلومینیوم شیاردار )
  • مدول های خطی با سیستم حرکت تسمه تایمینگ و بال اسکرو به طول های درخواستی مشتریان
  • ماشین کاری و تاب گیری انواع بال اسکرو در طول های بلند و کوچک طبق نقشه مشتریان

بلبرینگ اسکوئی نمایندگی بیش از 40 برند معروف

برند در زیر به صورت اسلاید قرار گرفته است با کلیک بر روی هرکدام میتوانید به سایت اصلی شرکت مراجعه کنید